Enjoy A Luxury Experience
Primis hac auctor curabitur consequat sociosqu massa rutrum nascetur condimentum interdum ex.
Discover More
Make Your Stay Memorable
Primis hac auctor curabitur consequat sociosqu massa rutrum nascetur condimentum interdum ex.
Discover More
Fully enjoy your stay with us
Primis hac auctor curabitur consequat sociosqu massa rutrum nascetur condimentum interdum ex.
Discover More
Previous
Next

Hakkımızda

0
Yılı Aşkın Tecrübe

Profesyonel Hizmet

Gaziantep'teki Eviniz

Locca Suit olarak en büyük hedefimiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli, en konforlu ve en uygun fiyatları olan kiralık daireleri sunmaktır. Bu hizmetlerimiz ile birlikte GAZİANTEP İN lider firması olmayı BAŞARDIK . Türkiye’nin her yerinden gelen misafirlerimizi ağırlamak için kaliteli hizmetimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Locca Suit olarak en büyük görevimiz müşterilerimizin memnuniyetini üst düzeyde sağlamaktır. Bu nedenle ihtiyaçlarınız doğrultusunda çeşitli kiralık ev seçeneklerine sahibiz. Sizlere standartların üzerinde ev seçenekleri sunarak kaliteyi ve konforu bir arada yaşatıyoruz. Ev ile birlikte tüm ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlıyor ve GAZİANTEP DE konaklayabilmeniz için eksiksiz hizmet sunarak en iyi çözüm ortağınız oluyoruz. günlük, haftalık ve aylık olarak kiralayabileceğiniz GAZİANTEPİN merkez ve diğer semtlerde bulunan evlerimizde sizleri, ailenizi ve iş arkadaşlarınızı ağırlamaktan onur duyacağız. Keyifli ve konforlu bir konaklama için hepinizi evlerimize davet ediyoruz. Sizlere kısa ya da uzun süreli konaklamalarınız için bir evden çok daha fazlasını sunmaktan onur duyarız.

Öncelikli hedefimiz sizlere kendi evinizin konforunda kiralık daireler sunmaktır. Bu nedenle evlerimizin tasarımları özel mimarlar tarafından yapılmış ve evlerimiz özel olarak dekore edilmiştir. Kişiye özel olarak yenilikçi ve kaliteli hizmet sunan firmamız, kurulduğu günden bugüne kadar çok sayıda kişinin en iyi çözüm ortağı olmuştur. Bugün binlerce kişilik müşteri portföyüne sahiptir. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile adını kısa zamanda duyurmuş olan firmamız, bu gurura layık olabilmek amacıyla eksiksiz ve ekonomik kiralık evler sunmaktadır.

Locca Suit

Biz En İyisini Yapana Kadar En İyisini Sizlere Sunuyoruz

Gaziantep’teki güvenilirliğin ve konforun buluştuğu nokta !

Hijyenik
En İyi Fiyat Garantisi
Güvenilir
Locca Suit Ayrıcalığı

Hizmetler ve Olanaklar

Hizmetlerimiz ve Olanaklar

Locca Suit olarak önceliğimiz misafirlerimizin konforu ve güvenliği.

24 Saat Ulaşılabilirlik

7/24 Sıcak Su

Ücretsiz WiFi

Daima Güvenilir

HEMEN ARA